KONST / Litografier / Färglitografi 11075672
nr 1107 5672
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Ulf Gripenholm (f. 1943), 147/225, signerad, bladets mått: 52x72
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 maj 2017
kl 20:55:17
7/5 22:38:56
100 kr
8/5 16:27:19